Jdi na obsah Jdi na menu
 

KRVÁCENÍ Z NOSU Obrazek

 Jmelí bílé Vrchovatou čajovou lžičku jmelí namočíme na 12 hodin do šálku studené vody. Studený výluh potom ohřejeme a přecedíme. Studeným čajem ze jmelí proplachujeme nos. Zastavuje krvácení.

ObrazekKokoška pastuší tobolka Opakované krvácení z nosu lze léčit čajem z kokošky. Jednu vrchovatou čajovou lžičku kokošky přelijeme šálkem vařící vody. Necháme odstát a přecedíme. Během dne vypijeme dva až tři šálky čaje.Obrazek

 Obklad z přesličky rolní Při silném, dlouhotrvajícím krvácení z nosu nám pomůže studený obklad z odvaru připraveného z přesličky rolní. Vrchovatou čajovou lžičku přesličky přelijeme šálkem vařící vody, odstát, přecedíme a necháme vychladnout.

ObrazekŘebříček obecný Jednu vrchovatou čajovou lžičku řebříčku přelijeme šálkem vařící vody. Necháme odstát a přecedíme. Po doušcích vypijeme jeden šálek čaje denně.

ZASTAVENÍ KRVÁCENÍ  Obrazek   
Jmelí bílé Vrchovatou čajovou lžičku jmelí namočíme na 12 hodin do1/4 litru studené vody. Toto množství odpovídá jednomu šálku čaje. Studený výluh mírně ohřejeme, přecedíme a pijeme po doušcích. Čaj ze jmelí zastavuje vnitřní krvácení. Při krvácení z nosu kapeme studený čaj přímo do nosu.
 
 Kokoška pastuší tobolka Jednu vrchovatou čajovou lžičku kokošky pastuší tobolky přelijeme šálkem vařící vody, necháme odstát, přecedíme a pijeme po doušcích.Obrazek

Přeslička rolní Jednu vrchovatou čajovou lžičku přesličky přelijeme šálkem vařící vody, necháme odstát, přecedíme a pijeme po doušcích.

ObrazekŘebříček obecný Šálek čaje připravíme přelitím jedné čajové lžičky řebříčku vařící vodou. Necháme půl odstát, přecedíme a pijeme po doušcích. Řebříček taktéž zastavuje krvácení, dokonce i v takových případech, jako jsou krvácení plic a žaludku, nebo silné krvácení zlaté žíly.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář